Zioła które leczą

Dla jednych temat normalny, dla innych zaś kontrowersyjny. Medyczna marihuana, jakie ma działanie i jak wpływa na nasz organizm? Czy ma pozytywne działanie, czy też nie? Medyczna marihuana ma bardzo pozytywne działanie, zwłaszcza w sferze niwelowania bólu. Bywa i tak, że chorzy na alzheimera, odczuwają straszny ból związany z tą choroba, w tedy najlepsza jest medyczna konopia, bo jest naturalna i pomaga. zresztą nie tylko w tej chorobie medyczna marihuana jest zbawienna. 

Najzdrowszy i pomocny lek na ból

tanie nasiona konopi różnych odmianMarihuana medyczna jest najczęściej hodowana z powodów zdrowotnych, zwykle szukane są tanie nasiona konopi różnych odmian i albo się je krzyżuje w celu uzyskania idealnego działania albo po prostu sadzimy i czekamy na plony idealne. Ten rodzaj konopi ma pomóc, głownie w chorobie i w wyciszeniu się chorego. Medyczna marihuana, jest bardzo istotna właśnie podczas profilaktycznego leczenia, tętniaka, raka, guzów mózgu, czy wcześniej wspomniany alzheimer jest również traktowany medyczną marihuaną. Niweluje ona bolesne ataki, sprawia, że ból mija, a chory nie cierpi z powodu potwornych bóli i jest w stanie skupić się na innych istotnych obowiązkach. Co istotne, istnieją przypadki, że chory jest bardzo uspokojony i wyciszony po medycznej marihuanie, a co za tym idzie, czasami podejście chorego sprawia, że szybciej zdrowieje, bo lepiej się czuje i tak dalej. Niestety w Polsce leczenie medyczną marihuana to temat tabu, lekarze niechętnie przepisują leki na bazie medycznej marihuany, albo leków stworzonych z czystej konopi leczniczej. Lekarze zdecydowanie bardziej wolą przepisywać polecane przez siebie medykamenty, czasami niestety nie zadziałają one od razu tak jak konopie lecznicze, czy nawet mogą w niektórych przypadkach uszkodzić wątrobę. Wiele z nas nadal myśli, ze marihuana medyczna, to tzw trawka do podpalania, nic bardziej mylnego. Medyczne konopie sa uprawiane według ustalonych norm, co ciekawe istnieje około sto różnych kanainoidów w marihuanie, które sa odpowiedzialne za efekty psychoaktywny w mózgu

W konopiach leczniczych najważniejszym kanabidoidem jest cbd, jest dobrze tolerowany przez organizm, co sprawia, że nie dość, że czujemy się lepiej to i jeszcze dodatkowo czasami taki stan umysłu może powoli nas wyleczyć. musimy zapamiętać jedno, ze nie jest istotne jakie leki stosujemy, ale w chorobie bardzo istotne jest odpowiednie nastawienie, bez niego niestety ani rusz. Niektórzy ludzie uważają, że bardzo dobrym lekiem jest witamina c, bo dzięki pozytywnemu myśleniu potrafią wyzdrowieć.