Zajmuję się rejestracją spółek

Zajmowanie się księgowością było dla mnie nieco zbyt nudne. Samo siedzenie w papierach było dosyć monotonne, a ja chciałam się chociaż od czasu do czasu gdzieś ruszyć. Poza tym tęskniłam za bezpośrednią pracą z klientem. Tak to przynosili mi tylko papiery, a ja zajmowałam się resztą. Potem rozliczenia odbierali i tyle ich widziałam. Postanowiłam zmienić nieco profil pracy i skupić się na czymś bardziej przyszłościowy.

Szybka i profesjonalna rejestracja spółek

rejestracja spółek w WarszawieWiele osób chce założyć własną firmę, ale nie wie jak się do tego zabrać. Popularne stały się też różnego rodzaju spółki, zarówno tradycyjne jak te z ograniczoną odpowiedzialnością, jak i te mniej znane, komandytowe. Jednak dla wielu osób rejestracja spółek w Warszawie jest zbyt trudna i wtedy przydaje się im moja pomoc. Ja umiem załatwić wszystko szybko i sprawnie. Wiem kiedy w urzędach są najmniejsze kolejki, jak poprawnie wypełnić dokumenty, jak również jaką formę spółki zaproponować klientowi. Każda z nich ma swoje wady i zalety, w związku z tym nie każdemu będzie wszystko odpowiadać. Kiedy przychodzi do mnie klient to zaczynam od omówienia tego dlaczego chce mieć spółkę, a nie inną formę działalności, jak również czego oczekuje. Spółka może być nawet jednoosobowa, także wszystko jest możliwe. Warto pamiętać, że przy spółkach są inne rozliczenia i księgowość. Tym oczywiście także się zajmuję. Po omówieniu wszystkiego i zatwierdzeniu umowy przechodzę do działania. Wypełniam wszystkie wnioski i inne dokumenty, zanoszę je potem klientowi do podpisu. Jak wiem że będę miała więcej klientów w tygodniu to czekam aż się wszyscy pojawią i wtedy zbiorczo zanosze dokumenty do urzędów, by kilka razy nie chodzić i nie stać w kolejkach. To oszczędność czasu. Poza samą rejestracją zajmuję się także obsługa księgową spółek, optymalizacją podatkową i doradztwem finansowym. Chcę oferować kompleksowe usługi, tak by każdy klient był w pełni zadowolony. Nie jest to oczywiście łatwe, ale nie niemożliwe. Wszystko da się załatwić jeśli się tylko chce i posiada specjalistyczną wiedzę w zakresie finansów, księgowości, spółek.

To była dobra zmiana w mojej pracy by skupić się na rejestracji spółek, jak również ich obsłudze. Dzięki temu zyskałam nowych klientów, czuję się pomocna, a do tego muszę się ruszyć w biura by pojechać do urzedu, więc zawsze to jakaś odmiana. Najważniejsze jednak że mogę się rozwijać, uczyć nowych rzeczy, jak również mam poczucie że dzięki mnie komuś będzie łatwiej w prowadzeniu działalności gospodarczej.