Wykonywałem regulację okien u klientów

Skończyłem liceum i poszedłem na studia. Od kiedy pamiętam starałem się wykonywać jakieś obowiązki żeby móc zarabiać trochę pieniędzy. Pochodzę Z biedniejszej rodziny i zawsze starałem sobie jakoś radzić żeby nie naciągać rodziców i nie prosić ich non stop o pieniądze. Zdecydowałem się na studia techniczne a w trakcie wakacji udało mi się zatrudnić w firmie, która zajmuje się produkcją i montażem okien. Praca w niej wiele mnie nauczyła ale była dosyć ciężka. Dzięki pracy przy oknach udało mi się zdobyć spore doświadczenie i mogłem dzięki temu dosyć dużo zarobić.

Zajmowałem się regulacją okien

regulacja okien pcv gdańskOkazało się, że mój szef docenił moje zaangażowanie w wykonywane obowiązki i zaproponował mi kontynuowanie zleceń także w trakcie studiów. Zgodził się żebym dopasował sobie grafik do moich zajęć na uczelni. Na początku zaczynałem od regulacji okien i stwierdziłem, że to bardzo fajna praca. Nie zabiera dużo czasu a pomaga klientom i szybko się ją wykonuje. Szef stwierdził, że w trakcie studiów w tygodniu będzie mi zgłaszał klientów, którzy są zainteresowali regulacją okien. Zgodziłem się bo cieszyłem się, że będę mógł sobie dorabiać. Dla mnie każdy pieniądz jest ważny. Z tego co wiem, to wiele osób poszukuje kompetentnej osoby do regulacji okien. Zazwyczaj klienci mówili mi, że korzystali z Internetu. Wpisywali w wyszukiwarce regulacja okien pcv gdańsk. Trafiali dzięki temu na firmę, w której pracowałem. Dostawałem namiary od mojego przełożonego i kontaktowałem się bezpośrednio z klientami, którzy byli zainteresowani regulacją okien. Koszt regulacji nie był wysoki. Zostałem wyposażony we wszystkie potrzebne sprzęty. Klienci byli zadowoleni z mojej pracy i dostawałem wiele pochwał od mojego przełożonego. Nie sądziłem, ze praca wakacyjna może dać mi takie możliwości rozwoju. W ciągu całego roku szkolnego wykonywałem regulację okien a kiedy zrobiły się cieplejsze dni to uczestniczyłem także w wymianie okien u klientów w mieszkaniach i domach a także w wielu firmach. 

Firma miała wieloletnie doświadczenie więc klienci nie mieli obaw żeby korzystać z naszych usług. Właściciel zatrudniał wykwalifikowanych pracowników i zapewnia szkolenia osobom bez doświadczenia. Wiele się nauczyłem dzięki takim szkoleniom i mogłem dzięki temu dobrze wykonywać wszystkie swoje obowiązki. Starałem się jak najlepiej reprezentować firmę, w której pracowałem. Wiedziałem, że dostałem sporą szanse od mojego właściciela i starałem się mu za nią odwdzięczyć. Kiedyś on też był w takiej samej sytuacji jak ja i tez mu ktoś pomógł.