Wybór usług BHP

Już od czasów studiów interesowałem się tematyką BHP czyli bezpieczeństwem pracy. Zaraz po tym jak skończyłem studia pracowałem w nieco innej branży, ale nadal orientowałem się jak wygląda ten rynek i po godzinach sprawdzałem nowinki i po prostu o tym temacie czytałem. Wiedziałem wtedy, że prędzej czy później na pewno założę własną firmę, która będzie świadczyć różnorodne usługi BHP.

Różnorodne usługi BHP dla firm

usługi bhp w WarszawieDokładnie takie usługi, które przecież są nadal bardzo potrzebne i nadal widzę, że jest mało firm nawet w Warszawie, które świadczą takie usługi w sposób profesjonalny. Stąd też postanowiłem, że najlepsze co mogę zrobić to porozmawiać z moim kolegą ze studiów, który wydawało się, że ma bardzo podobne podejście do mojego. Powiedział mi, że oczywiście chętnie spróbuję założyć własną firmę. Obowiązkami podzieliliśmy się tak, że ja zajmowałem się wyszukiwaniem klientów, którzy byliby zainteresowani obsługą BHP, a znajomy współpracował już z firmami czyli podwykonawcami. którzy już faktycznie odpowiadali za takie rzeczy. Usługi BHP w Warszawie zaoferowaliśmy wydaje mi się bardzo atrakcyjne z tego względu, że znajomy dowiedział się że wiele firm dobrze ocenia każdą usługę. Stwierdziliśmy z czasem, że dobrą opcją będzie podwyższenie cen aż do momentu kiedy przestaną pojawiać się klienci. Usługi BHP świadczyliśmy naprawdę różnorodne. Udało nam się bardzo szybko znaleźć firmę, która wykonuje dla nas wszystkie te usługi. Dzięki czemu nie musimy się o nic martwić, a to właśnie ta firma odpowiada za pracę wykonawczą. Usługi BHP dotyczyły przeważnie audytów przedsiębiorstw oraz szkoleń menedżerów i pracowników i w sumie nic w tym dziwnego. Na rynku właśnie na takie usługi jest największe zapotrzebowanie i za nie płaci się najwięcej. Najbardziej podobały nam się szkolenie BHP podczas których mogliśmy naprawdę sporo zarobić z tego względu, że pobieraliśmy wynagrodzenie za każdą osobę, która brała udział w kilkugodzinnym spotkaniu. Wynajmowaliśmy nawet specjalną salę, gdzie mogliśmy wszystkie osoby zaprosić tak, aby mogły w komfortowych warunkach przez najbliższe osiem godzin dowiedzieć się czym tak naprawdę jest BHP i jak powinno się przestrzegać odpowiednich zasad bezpieczeństwa.

Ten biznes w Warszawie okazał się bardzo ciekawy. Nawet nie potrzebowaliśmy własnej strony internetowej, gdyż zadowoleni klienci bardzo często wracali, bądź też polecali nam swoim kolegom po fachu. Tak też nadal do dnia dzisiejszego jesteśmy bardzo zajęta firmą, która nie bardzo ma czas na podejmowanie nowych zleceń.