W jaki sposób odbywa się terapia biorezonansem?

Człowiek w swoim życiu może zapaść na różne choroby, których objawy są bardzo uciążliwe. Szuka przez to metod walki z bólem i innymi dolegliwościami, które utrudniają życie codzienne. W związku z tym, chodzi do lekarza, stosuje farmakoterapię, bywa na rehabilitacji lub kupuje kojące maści. Jednak to czasami nie wystarcza. W związku z tym pomocne są nieinwazyjne i alternatywne metody terapeutyczne, jak biorezonans.

Jak przygotować się do terapii biorezonansowej?

terapia biorezonansowaJest to forma terapii stosowana od dłuższego czasu. Jej skuteczność potwierdzają liczni pacjenci, którym zminimalizowały się uciążliwe dolegliwości, jak alergie, depresje czy nawet bóle wszelkiego rodzaju. Terapia biorezonansowa jest całkowicie bezbolesna i nieinwazyjna, która nie ma żadnych skutków ubocznych. Możliwe jest tylko odczuwanie delikatnego mrowienia, bądź swędzenia w organizmie. Odbywa się przez kilkadziesiąt minut na siedząco w całkowitym skupieniu. Szereg zabiegów do poprawy stanu zdrowia trwać może nawet przez kilka miesięcy. Aparatura ma prostą konstrukcję złożonych z elektrod, które się trzyma w dłoniach oraz generatora prądu zmiennego, który przepływa przez organizm ludzki o różnych częstotliwościach podczas zabiegu. Zmienne fale elektromagnetyczne mają za zadanie wzmocnić organizm dotknięty różnymi chorobami. Aby móc zastosować tę formę terapii, pacjent powinien się do tego odpowiednio przygotować. Przede wszystkim zalecana jest odpowiednia dieta bez udziału wszelkich lekarstw oraz suplementów diety z wyłączeniem leków ratujących życie. Bezpośrednio przed terapią biorezonansową nie wolno pić kawy, herbaty i napojów energetycznych, ponieważ organizm podczas badania może być nadmiernie pobudzony. Warto jest również ubrać się w wygodne, najlepiej sportowe i przewiewne ubranie, dzięki czemu będziemy czuć się bardziej komfortowo. Z uwagi na fakt, że ta forma terapii odbywa się z udziałem prądu, należy pozbyć się wszelkich metalowych rzeczy. W związku z tym nie zabieramy ze sobą biżuterii. Odkładamy również telefon komórkowy.

W trakcie badania pacjent musi być spokojny. Powinien siedzieć w kabinie sam, w skupieniu i bez udziału osób trzecich, które mogą mieć negatywny wpływ na leczenie biorezonansem. Należy powstrzymać się od wszelkich rozmów. Warto, ażeby dla pacjenta była to chwila przyjemnego relaksu, która ma na celu eliminację dolegliwości. Osoby, które w znaczny sposób borykają się z różnymi problemami zdrowotnymi, w konsultacji ze swoim lekarzem mogą podjąć się tego typu terapii. To nie boli!