Szybki i bezproblemowy rozwód

Muszę przyznać, że mój obraz spraw rozwodowych był mocno niepełny. Niestety, było tak aż do momentu, gdy sama nie dowiedziałam się, że to koniec mojego małżeństwa. Najpierw zawalił mi się świat, a później musiałam jeszcze przygotować się do długiej i trudnej batalii sądowej. Wszystko za sprawą mojego byłego już męża, który na początku oznajmił mi, że wyprowadza się do kochanki, a później zażądał rozwodu z mojej winy, ponieważ jego zdaniem w domu było zbyt mało ciepła i miłości.

Profesjonalne podejście do spraw rozwodowych

rozwody w SosnowcuGdy musiałam zakończyć swoje małżeństwo, myślałam, że nie wystarczy mi na to wszystko sił. Na szczęście jeżeli chodzi o rozwody w Sosnowcu to trafiłam na najlepszego możliwego specjalistę. Prawnik nie tylko dobrze znał się na sprawach rozwodowych i miał duże doświadczenie, ale również na sali sądowej bardzo skutecznie tonował moje emocje i sprawił, że wyszłam na osobę rozsądną i wyważoną, bez pokazywania mojej nieco histerycznej natury. Było to dla mnie bardzo ważne, gdyż sama kwestia rozwodu była trudna. Początkowo zastanawiałam się, czy faktycznie, w świetle prawa nie jestem winna rozpadu naszego małżeństwa. Na szczęście po rozmowie z moim prawnikiem okazało się, że nie mam się czego obawiać. Co więcej, dzięki specjalistycznej pomocy całość została przeprowadzona bardzo szybko i skutecznie. Obawiałam się wielu rozpraw i trwającej przez długie miesiące, a może nawet lata, batalii sądowej. Finalnie okazało się, że faktycznie, na jednej rozprawie się nie skończyło, jednak całość przebiegała bardzo sprawnie. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ w mojej sytuacji taka pomoc była na wagę złota. Co więcej koszty okazały się niższe, niż się spodziewałam, co również było dla mnie bardzo ważne. Kwota, którą zapłaciłam nie była wysoka, za to zyskałam bardzo wiele. Sprawa była poprowadzona profesjonalnie, od początku do końca, a specjalista, którego zatrudniłam, zagwarantował, że nie ucierpiałam finansowo w trakcie trudnego podziału majątku. Jestem bardzo zadowolona.

Rozwód to bardzo długi i trudny proces. Nie chodzi tutaj jednak tylko o trudności związane z emocjami, poczuciem oszukania, samotności i zdrady. Trudność polega również na wszelkiego rodzaju kwestiach formalnych. Dlatego jestem bardzo zadowolona, że zatrudniłam specjalistę, który pomógł mi przez to wszystko przejść i skutecznie zadbał o moje interesy. W trakcie rozwodu nie musiałam się niczym przejmować, no może poza moimi emocjami. Jeżeli chodzi o kwestie formalne wszystko zostało załatwione na najwyższym poziomie.