Srebrne bransoletki modułowe prezentem na każdą okazję

Biżuteria zawsze była i będzie doskonałym prezentem. Święta, urodziny, rocznice, podziękowanie za współpracę czy pożegnanie współpracownika – każdą z tych okazji możemy z powodzeniem uczcić jakimś eleganckim drobiazgiem. Należy jednak zawsze pamiętać, że biżuteria , podobnie jak perfumy, jest bardzo indywidualną sprawą i to co podoba się nam, nie zawsze musi przypaść o gustu komuś innemu.

Modułowe bransoletki ze srebrnymi zawieszkami

srebrna bransoletka modułowa

Zanim postanowimy obdarować kogoś biżuterią warto jest ustalić jaki rodzaj ozdób preferuje. Taki prezent przeważnie wiąże się ze sporym kosztem więc dobrze jest trafić w gust obdarowywanego. Wybór wbrew pozorom nie jest trudny i przy odrobinie wysiłku możemy sprawić, że nasz prezent sprawi radość i będzie chętnie noszony. Bardzo ważną kwestią jest ustalenie czy dana osoba nosi biżuterię w kolorze złota czy srebra. Kolejna to wyeliminowanie rodzaju biżuterii, którego z pewnością nie nosi. Jeżeli ktoś nie nosi na przykład kolczyków, mimo najlepszych chęci może nie zmienić dla nas swoich przyzwyczajeń i najpiękniejsze nawet kolczyki będą raczej zdobić szkatułkę z biżuterią niż uszy osoby obdarowanej. Dużo łatwiej jest ustalić te kwestie w przypadku osób nam bliskich. W przypadku na przykład współpracownika, któremu chcemy podziękować za lata wspólnej pracy może to być nieco trudniejsze. Niemniej jednak, żeby odpowiednio trafić z prezentem należy ustalić najważniejsze kwestie jak chociażby to, czy dana osoba w ogóle nosi biżuterię. Kiedy miesiąc temu żegnaliśmy w pracy naszą koleżankę odchodzącą na emeryturę doskonałym prezentem okazała się srebrna bransoletka modułowa, składająca się dużych kolorowych koralików oprawionych w srebro oraz kilku srebrnych zawieszek. Zarówno koraliki jak i zawieszki można było dowolnie zmienić dostosowując kolorystykę i charakter bransoletki do bieżących potrzeb. Dodatkiem do bransoletki była karta podarunkowa, pozwalająca na dokupienie dowolnego zestawu koralików lub zawieszek. Koleżanka była zachwycona prezentem a ja osobiście przekonałam się, że jeżeli chodzi o biżuterię, taka bransoletka jest po prostu idealnym prezentem.

Decydując się na tego rodzaju prezent musimy też pamiętać o zwróceniu uwagi na styl ozdób preferowanych przez osobę, która chcemy obdarować. Ktoś kto na co dzień lubi delikatne i subtelne ozdoby raczej nie będzie nosił ciężkich srebrnych naszyjników czy długich, bogato zdobionych kolczyków. Nawet jeżeli chcielibyśmy sprawić prezent niecodzienny, taki na specjalne okazje, dobrze jest ustalić preferencje osoby obdarowywanej.