Salony oferujące usługę przekłuwania uszu w Poznaniu

Kolczykowanie było znane już w czasach starożytnych. Było symbolem stateczności majętności i statusu społecznego. Plemiona afrykańskie przebijają różne części ciała na znak męskości, dojrzałości a także żeby zdobyć większą atrakcyjność.Dzisiaj kolczykowanie stało się bardzo popularne i nikogo nie szokuje i zadziwia, a wybór biżuterii i kolczyków do różnych części ciała jest bardzo bogaty. Obecnie przebitą małżowinę uszną ma każda kobieta, a noszenie kolczyków należy do codziennych czynności  i nie wzbudza większego zainteresowania.

Bezpieczne i bezbolesne kolczykowanie

przekłuwanie uszu poznańFirmy jubilerskie oferują wiele różnorodnych modeli wykonanych z szlachetnych kruszców i niestandardowych materiałów. Drewniane, tytanowe czy ceramiczne kolczyki na stałe wpisały się w dzisiejsze standardy biżuteryjne. Wiele gabinetów kosmetycznych i studiów tatuażu specjalizuje się w przebijaniu uszu i kolczykowaniu. Bezbolesne i szybkie przekłuwanie uszu Poznań oferuje w wielu miejscach w centrum miasta. Salony świadczą usługi na najwyższym poziomie w bezpiecznej i sterylnej atmosferze. Przebijanie uszu odbywa się zwykle po uprzednim umówieniu wizyty i trwa kilka lub kilkanaście minut. Nie jest zbyt bolesne, zwłaszcza gdy jest wykonywane za pomocą pistoletu, który wykorzystuje sztyft kolczyka do wykonania dziurki w uchu. Bardzo często, gdy klientem jest dziecko zabieg wykonuje się obustronnie w jednym czasie, przy użyciu dwóch przyrządów dla zmniejszenia dyskomfortu i czasu zabiegu. Wiele salonów tatuażu stosuje tradycyjne wykorzystanie igieł. Sprawdza się przy przekłuwaniu innych części ucha poza płatkiem. Metody są dostosowane do potrzeb klienta, wieku i miejsca wykonania przekłucia. Coraz więcej osób nosi kilka kolczyków w jednym uchu. To bardzo modny trend, dający możliwość wyrażenia siebie i własnego indywidualnego stylu. Kolczykowanie jest bardzo modne i powszechne. Określone miejsca zakolczykowane bardzo często są manifestem i podkreśleniem przynależności do określonej subkultury. Bardzo popularne jest przebijanie chrząstek ucha,nosa, brwi a nawet intymnych części ciała, a każdy kolczyk w zależności od miejsca ma swoją charakterystyczną nazwę.

Przekłuwanie uszu i innych części ciała jest bardzo mocno spopularyzowane i modne. Ludzie urozmaicają swoje ciała licznymi ozdobami, które oddają charakter oraz styl życia. To niebywała sztuka coraz częściej doceniania w różnych kręgach subkultur. Należy jednak pamiętać, że bezpieczeństwo i odpowiednie środki zachowawcze powinny być zastosowane podczas zabiegu, dlatego najlepiej oddać się w ręce specjalistów, którzy w odpowiednio przygotowanych gabinetach wykonają przekłucie uszu lub innej części ciała.