Rzetelne porady prawne w Rzeszowie

Nie znam się na prawie spadkowym i dlatego spadły na mnie poważne problemy. Jak się okazało, mój ojciec, z którym nie utrzymywałam kontaktu przez ponad trzydzieści lat – pozostawił po sobie niemałe długi. Ojciec był alkoholikiem, ciągle zaciągał kredyty na alkohol i nie dbał ani o pracę, ani o rodzinę. Wyprowadziłam się z domu w wieku osiemnastu lat i kontakt między nami się urwał. Nie spodziewałam się, że przyjdzie mi płacić za długi ojca. Uważam, że to nie jest w porządku i mam nadzieję, że dobry prawnik pomoże mi wybrnąć obronna ręką z tej sprawy.

Tanie i profesjonalne usługi prawne 

doradztwo prawne w sprawach spadkowych rzeszówKoleżanka poleciła mi naprawdę skutecznego  radcę prawnego z Rzeszowa, który kiedyś doprowadził do unieważnienia testamentu jej babci, co nie było prostą sprawą. Prawnik słynie z niezwykłej skuteczności i zaciętości, dlatego nie mam zamiaru dłużej się zastanawiać – zaraz do niego zadzwonię, aby umówić się jak najszybciej na spotkanie. Jeśli chodzi o doradztwo prawne w sprawach spadkowych Rzeszów ma oczywiście do zaoferowania więcej wybitnych specjalistów w tej dziedzinie, ale ja zdecyduję się na najlepszego. Po kilku nieudanych próbach telefonicznych, w końcu udało mi się dodzwonić do prawnika. Rozmawiałam z nim ponad dziesięć minut i pokrótce opowiedziałam o tej całej sytuacji, jaka mnie spotkała. Radca prawy nie miał dla mnie najlepszych wieści, bo czas, kiedy istniała możliwość odrzucenia spadku – czyli pół roku od chwili śmierci taty, już dawno minął. Prawnik zapewnił mnie jednocześnie, że zrobi wszystko, abym nie musiała płacić za długi taty, udowadniając, iż ojciec nie wywiązywał się ze swojej roli. Jutro idę na spotkanie z tym radca prawnym is szerzej omówimy kwestię dalszej współpracy. Na pewno, czeka mnie długa przeprawa sądowa z wierzycielami taty, ale innej drogi po prostu nie ma. Wiem, że bez pomocy profesjonalnego prawnika nie poradziłabym sobie w tej sytuacji. Jestem wdzięczna koleżance za namiary na tego prawnika i zamierzam wkrótce kupić jej drobny upominek z tego powodu.

Jestem trochę zestresowana jutrzejszym spotkaniem z prawnikiem, nawet nie wiem, jak mam się na nie ubrać Prawdopodobnie założę elegancki garnitur, szpilki i skórzaną torebkę. Jeśli chodzi o koszt porady prawnej, to muszę się przygotować na wydatek rzędu dwustu pięćdziesięciu złotych. Sporządzenie przez radcę prawnego pisma procesowego do sądu cywilnego to dodatkowy koszt w wysokości trzystu złotych. Nie są to wcale duże wydatki, w porównaniu do długów, które pozostawił mi ojciec, opiewających na zawrotną kwotę dwustu czterdziestu tysięcy złotych.