Projekrowanie wnętrz dostałem od dewelopera gratis

Całkiem nie dawno kupowałem mieszkanie. Było to niewielkie mieszkanie nowe od dewelopera. Inwestycja deweloperska była już praktycznie na ukończeniu. Mieszkanie to kupowałem na ostatnią chwilę i było to jedno z ostatnich wolnych mieszkań w nowo budowanym bloku. Miałem ogromne szczęście, bo na te ostatnie mieszkania deweloper zaoferował ciekawą promocję. Do kupionego mieszkania otrzymałem darmowe projektowanie wnętrz. Wystarczyło jedynie umówić się z proponowanym przez dewelopera architektem.

Mam mieszkanie zaprojektowane przez architekta

projektowanie wnętrz wrocławKupując nowe mieszkanie nawet nie myślałem o tym, żeby urządzać je według jakiego specjalnego projektu. Nawet nie byłem zbytnio zorientowany w temacie wykonywania takich projektów. Myślałem raczej, że taki projekt powinien powstać na etapie wznoszenia bloku mieszkalnego. Tym czasem mieszkam już w swoim mieszkaniu i muszę przyznać, że dzięki jego profesjonalnemu zaprojektowaniu wygląda naprawdę doskonale. Jak już pisałem otrzymałem projektowanie wnętrz Wrocław w formie gratisu do zakupu nieruchomości. Po dokonaniu zapłaty zaliczki musiałem jedynie udać się do projektanta. Architekt ten współpracował z deweloperem od lat. Dzięki temu nie musiałem mieć ze sobą żadnego projektu ani prospektu. Projektant miał wszystko zapisane na komputerze. Wystarczyło się jedynie pojawić w biurze u projektanta i uzgodnić wszystkie szczegóły. Uzgadnianie szczegółów polegało oczywiście na tym, że musiałem dokładnie opowiedzieć o swoich oczekiwaniach i marzeniach dotyczących wyglądu mojego własnego mieszkania. Po takich dokładnych konsultacjach powstał komputerowy projekt mojego mieszkania, a następnie mogłem obejrzeć jego trójwymiarową wizualizację. I tak mniej więcej wyglądało skorzystanie z usługi projektanta wnętrz. Wiedziałem, że dzięki temu będę mieszkał tak jak mi się wymarzyło. Musiałem jeszcze tylko znaleźć firmę, która ten projekt architekta zrealizuje. Firmę również polecił mi deweloper i powiem szczerze, że jestem ogólnie bardzo zadowolony ze współpracy z nim.

Rzadko się zdarza, żeby do zakupu mieszkania otrzymać od dewelopera darmowy projekt wykończenia wnętrz. Na pewno zupełnie się tego nie spodziewałem. Myślę sobie, że gdyby nie inicjatywa dewelopera to sam nigdy nie skorzystałbym z takiej usługi. A dzięki temu moje mieszkanie naprawdę wygląda przepięknie. Najbardziej cieszy mnie to, że wszystkie pomieszczenia wyglądają spójnie, a ich wystrój jest w jednakowym stylu. Na pewno sam bym tego tak nie urządził bez profesjonalnego projektu.