Potrzebowałem koparki do bielska

 

Prowadzę własną firmę budowlaną. Ostatnio koparka, którą posiadam w flocie maszyn została uszkodzona. Oddałem ją do serwisu na naprawę, gdzie dowiedziałem się, że muszę czekać na transport części na wymianę. Okazało się, że koparka będzie gotowa do odbioru dopiero za około miesiąc. Dodatkowo mój operator koparki poszedł na zwolnienie lekarskie. Tymczasem praca na budowie została zastopowana, bo bez koparki nie dało się pójść dalej z budową. Musiałem szybko coś wymyślić, żeby nie płacić kar za opóźnienia.

Wynająłem usługę koparką w bielsku

usługi koparką w bielskuStwierdziłem, że najlepiej będzie w mojej sytuacji wynająć koparkę wraz z operatorem w firmie zajmującej się krótkoterminowym wynajmem maszyn i usług budowlanych. Zależało mi na tym, aby znaleźć jakąś profesjonalną i kompetentną firmę, oferującą swoje usługi w przystępnych, niskich cenach. Poszukiwania takiej firmy rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: usługi koparką w bielsku, i zacząłem przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć to czego potrzebowałem. Była to firma zajmująca się usługami wymagającymi wynajmu koparki. Mogłem skorzystać z wynajmu samego sprzętu lub koparki wraz z operatorem. Zdecydowałem się oczywiście na tą drugą opcję. Posiadali oni bardzo dużą ofertę różnych koparek i minikoparek do wyboru. Ostatecznie wybrałem dla siebie dość dużą koparkę posiadającą dużą głębokość kopania, a także szeroką łyżkę umożliwiającą szybkie i sprawne kopanie i ładowanie. Odpowiednia wysokość ładowania gwarantowała także, że wykopaną ziemię, będzie można bez problemu załadować na przyczepkę do wywiezienia. Dodatkowymi zaletami tej koparki było to, że posiadała niski przebieg, szybko złącze do łyżki oraz dodatkowe oświetlenie robocze. To ostatnie gwarantowało, że praca będzie przebiegała nie tylko szybko i sprawnie, ale przede wszystkim bezpiecznie dla wszystkich pracowników budowy. Takie usługi koparką były dość tanie. Znalazłem bardzo przystępną pod tym względem ofertę, dlatego od razu zdecydowałem się zarezerwować sprzęt w wybranym terminie.

Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry pomysł. Już następnego dnia rano na teren mojej budowy została podstawiona wybrana przeze mnie koparka, a wraz z nią przybył na miejsce jej operator. Praca z nim przebiegała bardzo sprawnie i szybkie. Byłem z niego bardzo zadowolony, tak samo jak z wynajętej koparki. Okazała się ona urządzeniem w pełni sprawnym, posiadającym duży udźwig. Nie było problemów z rozkopaniem nawet najbardziej twardej i zbitej ziemi na budowie.