Potrzebny był mi montaż instalacji odgromowej

Jakiś czas temu dowiedziałam się, że odziedziczyłam po dziadkach mały domek w Krakowie. Od dłuższego czasu, czekałam na jakiś bodziec od życia, żeby coś w nim zmienić, ponieważ obecnie bardzo się nudziłam i chciałam zmienić pracę, która nie dawała mi żadnej satysfakcji. Postanowiłam, że w takim razie, od razu po załatwieniu spraw spadkowych, przeprowadzę się do Krakowa. Okazało się jednak, że domek który odziedziczyłam wymaga gruntownego remontu. Jedną z pierwszych rzeczy, które zdecydowałam się zrobić była instalacja odgromowa.

Kto w Krakowie wykona montaż instalacji odgromowej?

instalacje odgromowe krakówMoja nieruchomość stała na uboczu drogi, z dala od innych zabudowań i nie miała żadnej ochrony przed burzą i piorunami. Mówiąc szczerze, w takiej sytuacji, obawiałabym się tam mieszkać. Tym bardziej, że zbliżała się wiosna i lato, i sezon na burze już się rozpoczął. Postanowiłam więc, najpierw wykonać odpowiednie naprawy. Musiałam znaleźć kogoś, kto wykona dla mnie montaż instalacji odgromowej. Ponieważ do tej pory, nie korzystałam z takich usług, nie znałam żadnej zaufanej firmy energetycznej. Jej poszukiwania rozpoczęłam od internetu. Koleżanka poradziła mi, żebym wpisała w wyszukiwarkę słowa: instalacje odgromowe kraków, koniecznie dodając nazwę miasta. Dzięki temu znajdę lokalnych serwisantów i firmy, które wykonują interesujące mnie usługi. Tak też zrobiłam, co okazało się bardzo dobrym rozwiązaniem. Dzięki temu bez problemu znalazłam firmę, która oferowała wykonanie projektu i montażu instalacji odgromowej w bardzo dobrej cenie. Od razu zadzwoniłam na podany przez nich numer telefonu i umówiłam się na spotkanie z ich przedstawicielem. Od razu na spotkaniu został wykonany projekt i wstępna wycena instalacji. Podpisałam również umowę, i teraz mogłam już tylko czekać, aż ostateczny projekt i wycena będą gotowe. Już kilka dni później otrzymałam gotowy projekt i wycenę, która była bardzo przystępna. Wiedziałam, że do montażu instalacji będą użyte tylko profesjonalne i fachowe urządzenia, dzięki którym inwestycja przetrwa co najmniej kilkanaście lat.

Kilka dni później fachowcy rozpoczęli montaż instalacji odgromowej w moim domu. Muszę przyznać, że zrobili to bardzo szybko i profesjonalnie, a do tego estetycznie. Okablowanie nigdzie nie odstawało z fasady budynku i było bardzo dobrze przytwierdzone, dlatego miałam pewność, że w razie burzy lub silnych wiatrów, nic się z nim nie stanie. Byłam bardzo zadowolona z faktu, że udało mi się tak szybko i tanio wykonać odpowiednie inwestycje.