Poszukiwania zdrowego cateringu

Od dłuższego czasu myślałam nad tym, aby zacząć zdrowiej się odżywiać. Niestety, bardzo dużo pracowałam i zupełnie nie miałam czasu na to, aby zdrowo gotować i dbać o to, co nakładam sobie na talerz. Zaczęłam więc szukać jakiejś alternatywy dla samodzielnego gotowania. Codzienne chodzenie do restauracji byłoby dla mnie zbyt uciążliwe, ale wpadłam na pomysł, że przecież mogę zamawiać sobie catering z dostawą do domu. Już wkrótce przekonałam się, że to było naprawdę bardzo dobre rozwiązanie, które pomogło mi schudnąć.

Skorzystałam z oferty zdrowego cateringu

zdrowy catering w warszawieNajpierw jednak musiałam znaleźć odpowiednią firmę cateringową. Zależało mi na tym, aby była to firma godna zaufania, która faktycznie będzie dostarczać mi wysokojakościowe i zdrowe dania, które będą różnorodne i nie będę miała wrażenia, że codziennie muszę jeść to samo. To było dla mnie bardzo ważne, ponieważ obawiałam się, że gdyby tak się stało, to szybko zrezygnuje z diety, a tego nie chciałam. Całe szczęście nie musiałam długo szukać, ponieważ bez problemu znalazłam zdrowy catering w Warszawie. Był on bardzo polecany przez wielu poprzednich klientów. Znalazłam wiele pozytywnych opinii tej firmy, z których wynikało, że dania są zawsze świeże i smaczne, dostarczane w pojemnikach które można wkładać do mikrofalówki czy piekarnika, dlatego nie muszę martwić się moich przekładanie czy zmywanie naczyń. Poza tym dieta dobierana jest według upodobań smakowych, potrzeb i problemów zdrowotnych każdego klienta. Firma zapewnia darmowe konsultacje z dietetykiem, dzięki czemu korzystanie z takiego zdrowego cateringu faktycznie przynosi bardzo dobre efekty. Skorzystałam z cateringu tej firmy i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Jedzenie było dostarczane zawsze na czas, nie musiałam się martwić o to, co ugotuje następnego dnia, a przede wszystkim było naprawdę bardzo dobre jeśli chodzi o jego smak. Posiłki były odpowiednio zbilansowane, dzięki czemu moja waga zaczęła szybko iść w dół, a co najważniejsze – świetnie się czułam.

Wszystko dzięki temu, że posiłki zawierały mało węglowodanów i cukrów za to dużo białka, protein i witamin. Świetnym rozwiązaniem okazało się także opłacenia cateringu z góry za cały miesiąc, ponieważ dzięki temu dostałam rabat. Catering był więc dla mnie dostępny w  bardzo niskiej, przystępnej cenie i nie obciążyło zbytnio mojego budżetu domowego. W sumie wychodziło nawet taniej, niż gdybym chciała to wszystko gotować samodzielnie. Było to więc łatwiejsze i bardziej opłacalne ekonomicznie.