Poszukiwania hostessy na promocje firmy

Zbliża się dziesięcio-lecie mojej firmy, z tej okazji szykujemy wydarzenie, na którym wraz innymi firmami będziemy promować nasze produkty. Nasza firma zajmuję się produkcją wysokiej, jakości karm dla zwierząt, jesteśmy jedną z najbardziej cenionych firm na Polskim rynku, mamy grono klientów kupujących nasze karmy do najlepszych hodowli w Polsce. Nasza firma zaczyna wchodzić również na rynek zagraniczny, więc na wydarzeniu przez nas organizowanym będą mogły zaprezentować się zagraniczne firmy. Jednak by dopiąć wszystko na ostatni guzik, potrzebowaliśmy kilku hostess do pomocy.

Promocja naszej firmy w Warszawie

hostessy na promocje w WarszawieNasza siedziba znajduje się w Krakowie, jednak zdecydowaliśmy, że wydarzenie, które organizujemy odbędzie się w stolicy, czyli w Warszawie by dla naszych zagranicznych gości było jeszcze bardziej reprezentacyjne. Zaczęliśmy, więc poszukiwania hostessy na promocje w Warszawie, zależało nam by taka osoba była zadbana, otwarta na kontakt z ludźmi, miła a przede wszystkim by lubiła zwierzęta. Atrakcją na naszym evencie będzie pokaz psów rasowych, najlepsi hodowcy z całej Polski przyjadą zaprezentować swoje psy, będą mieli przy okazji szanse kupić specjalistyczne produkty dedykowane dla tych zwierząt. Na naszą ofertę  o poszukiwania hostess odpowiedziało już wiele dziewczyn, widać, że jest duże zainteresowanie tym zawodem, przeczytałem cv wszystkich kandydatek i udało mi się wybrać kilka najlepiej pasujących do naszych wymagań. Zaprosiłem dziewczyny na rozmowę o pracę z pięciu wybranych przyszły cztery, z czego jedna okazała się mieć alergię na psy, więc nie mogłem jej przyjąć. Uznałem, że trzy hostessy w zupełności nam wystarczą, umówiłem się z nimi na krótkie szkolenie, które miały obowiązek przejść, następnie zostały pełnoprawnie zatrudnione. Zbliżał się dzień wydarzenia, przygotowania szły pełną parą. Moi pracownicy przygotowywali prezentacje i przemowy ja zaś pilnowałem by żadnego z naszych produktów nie zabrakło na evencie. Zdecydowaliśmy, że zrobimy prezent wszystkim naszym gościom i damy do przetestowania próbki naszej nowo powstałej karmy mającej zdrowotne właściwości. Nasze hostessy zajmą się rozdawaniem prezentów przybyłym gościom.

Cały event minął wspaniale, nie oczekiwaliśmy, że stawi się na nim aż tylu ludzi, nawiązaliśmy nowe znajomości oraz wymieniliśmy się produktami z niektórymi firmami. Nasze hostessy spisały się świetnie, nie były nachalne wobec gości a mimo to dzięki nim przy naszym stanowisku stała wciąż duża liczba osób chcąca zakupić nasze towary. Jestem niezwykle zadowolony z tego przedsięwzięcia i już czekam na następne.