Poszukiwania bogatego faceta

Moja znajoma przez naprawdę długi czas szukała dla siebie faceta. Wiecie, jak to jest z kobietami – tutaj coś się nie podoba i uciekają, tutaj mają za dobrze, ale jednak coś jest nie tak – tak naprawdę ciężko jest im dogodzić i wiem, że i wy zdajecie sobie z tego sprawę. Dlatego też chciałbym wam dzisiaj opowiedzieć jedną historię związaną z moją znajomą poszukuje stałego i bogatego partnera.

Gdzie znaleźć bogatego mężczyznę?

szukam bogatego mężczyznyBrzmi jak jakaś powieść, czy bajka, która nie ma prawa się wydarzyć w rzeczywistości? Tak nie jest, otóż jak znajoma mi powiedziała – szukam bogatego mężczyzny to ja już wiedziałem, że trzeba będzie jej w tym temacie pomóc. Tak się składa, że obracałem się w podobnym gronie i faktycznie mogę się trochę na ten temat wypowiedzieć. Wiedziałem, jak poznać takich facetów i przede wszystkim jak z nimi rozmawiać, aby czuli się zainteresowani, więc myślę, że bardzo łatwo będę mógł pomóc swojej koleżance w znalezieniu może nie tylko miłości, ale także bogactwa. Była to osoba, która niespecjalnie zabierała się do pracy i faktycznie odkąd pamiętam była sama. Była też bardzo ładna, więc jak powiedziała mi, że szuka bogatego mężczyzny to wiedziałem, że są ku temu odpowiednie predyspozycje. W większości przypadków faktycznie młode kobiety mają takie marzenia, aby poznać kogoś bogatego, nigdy więcej nie pracować i jedynie zajmować się domem. W rzeczywistości mogą występować takie przypadki, ale wiadomo jest to mały odsetek tego jak to naprawdę wygląda. Jeśli zastanawialiście się nad tym, dlaczego wiele kobietszuka bogatego mężczyzny to na pewno ma coś wspólnego z odpowiednim poczuciem stabilizacji. Wiem, że jeśli jakaś kobieta szuka bogatego faceta to na pewno ma już określone wymagania odnośnie jego majątku. Decydując się na konkretnego faceta oczywiście warto jest też sprawdzić, czy się ze sobą dogadujecie. Jednak moje porady schodziły zawsze na drugi plan jak znajoma się dowiadywała, że jednak dany facet zarabia za mało. W dzisiejszych czasach jednak mogę powiedzieć, że wiele kobiet ma takie podejście i faktycznie odpuszcza sobie facetów miłych, którzy jeszcze nic nie osiągnęli.

Co ciekawe na pewno coś osiągną w przyszłości, ale dla mojej znajomej to nadal było za mało. Powiedziała mi więc, że chyba najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie przede wszystkim sprawdzenie, czy facet, którym się interesuje znajduje się na liście najbogatszych. Jeśli tak, to od razu mówiła, że już znalazła bogatego mężczyznę i dłużej tak naprawdę nie musi szukać.