Pomysł na spędzenie sylwestra

Koniec roku się zbliża, a co za tym idzie.. szampańska impreza sylwestrowa. Gdzie spędzić Sylwestra, a może święta bożego narodzenia i sylwestra? Jeśli masz zamiar cieszyć się zimową aurą i nie chcesz „uciekać” gdzieś, gdzie będzie ciepło i słonecznie to idealnym rozwiązaniem będzie wyjazd nad nasze polskie morze. Jednak jeśli wolisz więcej natury i pięknych zimowych widoków poleca się skorzystanie z uroków naszych polskich gór. 

Gdzie spędzić Sylwestra w Polsce?

duże luksusowe mieszkania - gdyniaNie chcesz spędzić Sylwestra w domu, ale nie chcesz też wyjeżdżać z kraju? W całej Polsce w największych miastach organizowane są imprezy na świeżym powietrzu. Można tam posłuchać muzyki na żywo. Co roku przyciąga to wielu turystów. Takie imprezy odbywają się w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni. Trójmiasto jest idealnym miejscem, jeśli chodzi o imprezę sylwestrową. Można wykupić sobie nocleg i bal sylwestrowy w hotelu lub znaleźć sobie apartament, mieszkanie do wynajęcia na te kilka dni i zorganizować sobie samemu sylwestra ze znajomymi i dodatkowo skorzystać z dobrodziejstw wielkiego miasta, w którym odbywa się impreza sylwestrowa na świeżym powietrzu z muzyką na żywo. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę np. „mieszkanie do wynajęcia w Gdańsku”, a jeśli chcesz jechać większą paczką i zależy Ci na wygodzie wyszukaj „duże luksusowe mieszkania – Gdynia„. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli jednak lubisz przyrodę i naturę warto wybrać się w góry. Mnóstwo hoteli w górach oferuje kilkudniowy wypoczynek z imprezą sylwestrową, np. w  Szczyrku, Krynicy, Szczawnicy. Można się tam cieszyć pięknymi widokami, rano chodzić po górach i podziwiać, a wieczorem wybrać się na bal sylwestrowy w ślicznej, klimatycznej karczmie. Jeśli lubisz góry, ale i muzykę na żywo to możesz wybrać się do Zakopanego. Tam również co roku organizowany jest sylwester na świeżym powietrzu, występują tam polscy artyści. Jednak trzeba liczyć się z tym, że są tam tłumy ludzi, a drogi do Zakopanego są zakorkowane już na kilka dni przed sylwestrem.

Jeśli chodzi o imprezę sylwestrową każdy znajdzie coś dla siebie. Jedni wolą spędzać ten dzień spokojnie przed telewizorem oglądając koncerty, które odbywają się w Warszawie czy Zakopanym, a inni wolą być tam na miejscu i słyszeć wszystko na żywo. Jeśli chodzi o wieczór sylwestrowy to jest naprawdę mnóstwo opcji na spędzenie go. Można też pójść na bal sylwestrowy w swoim mieście lub,jak było wyżej wspomniane, wyjechać na kilka dni w miejsce, gdzie ten bal również jest organizowany. Sylwester coraz bliżej, więc warto się zastanowić jak najlepiej go spędzić!