Polecana krakowska agnacja detektywistyczna

Sześć dni temu zaginął mój młodszy brat. Wyszedł wieczorem na spacer do pobliskiego parku i ślad po nim zaginął. Już na drugi dzień po zaginięciu zgłosiłam sprawę na policję. Do tej pory zostałam tylko raz przesłuchana, a nasi sąsiedzi w ogóle. Wizerunek brata pojawił się na stronie policyjnej i to wszystko. Postanowiłam zacząć działać we własnym zakresie, bo nie mogę tylko siedzieć i czekać. Wiem, że w Krakowie funkcjonuje bardzo popularna agencja detektywistyczna, która zajmuje się wyłącznie sprawami zaginięć i porwań.

Modne agencje detektywistyczne w Krakowie

agencja detektywistyczna krakówNie mam numeru kontaktowego do tego biura detektywistycznego, dlatego muszę wejść w wyszukiwarkę internetową. Bez problemu znalazłam kontakt do detektywa i zaraz do niego zadzwonię. Jestem ciekawa, czy w ogóle zajmie się zaginięciem brata. Zastanawiałam się, czy to czasami nie jest porwanie dla okupu. W końcu, jesteśmy bardzo zamożnymi ludźmi. Jeżeli jest mi pilnie potrzebna agencja detektywistyczna Kraków ma do zaoferowania dużo więcej firm tego rodzaju. Ja po prostu chciałam mieć pewność, że wynajmę doświadczanego detektywa od konkretnego działania, czyli w tym wypadku – poszukiwania brata. Po kilku próbach, udało mi się dodzwonić do detektywa i zamienić parę słów. Detektyw pytał o szczegóły zaginięcia i poprosił o przesłanie aktualnego zdjęcia brata na e-malia. Wieczorem mam podejść do agencji, żeby podpisać umowę. Niema możliwości wynajęcia detektywa na krótszy okres niż czternaście dni. Własnie na taki okres chcę wynajmować prywatnego detektywa. Każdy dzień pracy jest osobno liczony, bo czasami detektyw musi użyć wyjątkowego sprzętu albo wyjechać poza Kraków. Wtedy koszta rosną, o czym muszę mieć świadomość. Detektyw ma bardzo przyjemny ton głosu, poczułam do niego zaufanie. Usłyszałam od niego, że wielokrotnie odnajdywał zaginione osoby i najczęściej żywe. Mam się zastanowić, gdzie brat lubił chodzić, do jakich miejsc i podać adresy wszystkich jego kolegów. 

Jestem już po spotkaniu z detektywem. Muszę przyznać, że rozmowa z nim była bardzo rzeczowa i konkretna. Zauważyłam, że mam do czynienia z prawdziwym profesjonalistą, dlatego nic dziwnego, że to biuro detektywistyczne jest tak popularne w Krakowie. Jeśli chodzi o stawkę, to wynosi ona trzysta złotych za jeden dzień pracy detektywa, ale może wzrosnąć, jeżeli zostaną użyte specjalistyczne urządzenia. W każdym momencie mam prawo zerwać umowę bez podawania powodu. Ten zapis oczywiście działa w dwie strony. Musiałam od razu wpłacić zaliczkę w wysokości dziewięciuset złotych.