Od lat prowadzę wynajem samochodów w Cieszynie

Od wielu lat zajmuję się tym, co mam wrażenie dopiero dzisiaj zaczęło być rozumiane. Prowadzę jedną z najstarszych na południu kraju firm zajmujących się wynajmowaniem samochodów. Jeszcze dekadę temu moją klientelą byli przede wszystkim biznesmeni. Wynajmowali u mnie samochód, którym potem pędzili po zagranicznych autostradach do swoich kontrahentów. Dzisiaj z moich usług korzysta coraz więcej ludzi, którzy świadomie wybierają życie bez własnego samochodu.

Do wynajęcia oferuję samochody elektryczne

wynajem samochodów cieszynKilka lat temu poszedłem o krok dalej, żeby uświadamiać swoim klientom istotę wynajmowania sobie samochodu w kontekście ekologii. Wziąłem ogromny leasing na kilkanaście pojazdów elektrycznych i dzisiaj w mojej wypożyczalni można wynająć tylko takie ekologiczne samochody. Dlaczego postanowiłem tak postąpić? Dlatego, żeby moi klienci zrozumieli, że samochody warto wynajmować właśnie dla ekologii. Po co mieć swój samochód jeśli tak naprawdę niewiele nim jeździmy? Przecież to ogromna strata pieniędzy związana z opłatami eksploatacyjnymi czy ubezpieczeniowymi. A w mojej firmie oferującej wynajem samochodów Cieszyn można wziąć na dowolny okres czasu samochód elektryczny nie emitujący żadnych spalin. Mało tego – jazda nim cieszy się sporymi przywilejami. Co więcej – auto można ładować na publicznych stacjach ładowania zupełnie za darmo. Koszt jazdy tym samochodem jest dla klienta zerowy. Wystarczy jedynie wnieść opłatę za jego wynajęcie. A ładować można go absolutnie za friko. A emisja spalin przy silniku elektrycznym jest równa zeru, więc to naprawdę milowy krok dla dbałości o ekologię. Odkąd tylko zajmuję się wynajmowaniem samochodów to staram się wytłumaczyć swoim klientom, żeby pozbyli się zbędnego balastu jakim jest własny samochód. Jeśli potrzeba samochodu na weekend to można go naprawdę niedrogo wypożyczyć. Nie dość, że wypożyczenie auta kosztuje u mnie całkiem niewiele to jeszcze jazda nim jest zupełnie darmowa, bo mam tylko auta elektryczne w swojej ofercie.

U mnie w mojej wypożyczalni można wynająć tylko samochody z zielonymi tablicami rejestracyjnymi. Oznacza to, że są to auta całkowicie elektryczne. Jazda nimi jest nie tylko uprzywilejowana, ale i zupełnie darmowa. A co więcej – bardzo ekologiczna. I samo korzystanie z oferty wynajmu samochodów jest postępowaniem proekologicznym. Można nie mieć własnego auta i korzystać z dowolnych środków transportu zbiorowego, a jeśli potrzebny jest samochód to zawsze można wezwać taksówkę albo po prostu wynająć samochód w takiej wypożyczalni jak moja właśnie.