Najlepszy DJ weselny z Dolnego Śląska

Dolny Śląsk to część południowej Polski znajdująca się nad Odrą. Jest to piękny obszar z którego pochodzi większa część mojej rodziny. Poza tym sama tam się urodziłam. Niemniej jednak kiedy byłam małą dziewczynką, tata dostał propozycję ciekawej i dobrze płatnej pracy w stolicy. W związku z tym wyjechaliśmy stamtąd po to, aby zamieszkać w Warszawie.

DJ na weselu na Dolnym Śląsku

dj na wesele z dolnego śląskaW związku z tym, że do Dolnego Śląska zawsze wracam myślami i często tam jestem u dziadków, moje serce należy właśnie do tej krainy. Pewnie dlatego też, kiedy oznajmiliśmy wspólnie z narzeczonym, że ustaliliśmy termin ślubu dla wszystkich było oczywiste, że odbędzie się on w naszych a zarazem moich rejonach. Na szczęście mój narzeczony nie miał nic przeciwko a pomysł ten wydał mu się ciekawy. W związku z tym cała organizacja odbywała się tam. Wiedziałam także, że dj na wesele z Dolnego Śląska to będzie odpowiedni wybór. Polecić mi go mogła moja kuzynka, która została moją świadkową. Dzięki temu, że znała ten region od podszewki była dla mnie wielką pomocą. Dzięki jej wiedzy miałam dostęp do najlepszych wyborów dotyczących organizacji ślubu i wesela. DJ na weselu to był strzał w dziesiątkę. Orkiestra często fałszuje lub śpiewa utwory w wersji przerobionej, własnej – mi to się nie podoba ani mojemu narzeczonemu. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na obecność DJ-a, aby usłyszeć nasze ulubione kawałki w oryginalnych wersjach. Poza tym DJ gra wszystkie kawałki a orkiestra czasami nie śpiewa anglojęzycznych przebojów. Dzięki temu, że muzyka jest puszczana ze sprzętu DJ obecny na naszym weselu nie robił długich przerw a w zasadzie wcale ich nie robił. Dodatkowo nawiązał wspaniały kontakt z gośćmi obecnymi na przyjęciu. Przy wyborze DJ ważne jest, aby wcześniej zapoznać się z jego repertuarem. Niemniej jednak wiem, że w pracy DJ-a na weselu jest dużo miejsca na elastyczność i to co będzie grane w dużej mierze zależy od Pary Młodej oraz gości, którzy mogą zażyczyć sobie specjalnej dedykacji. Ważną rzeczą i kwestią jest także zarezerwowanie odpowiedniego terminu z dużym wyprzedzeniem po to, aby mieć pewność, że będzie on wolny. 

Praca DJ-a wiąże się także z tym, że jest on osobą, która zabawia gości oraz może pełnić funkcję wodzireja, który motywuje w sposób naturalny ludzi do tańca. Warto także zastanowić się nad tym jaki rodzaj muzyki ma być puszczany podczas wesela. Czasem Para Młoda może życzyć sobie, aby były to tylko przeboje z konkretnych lat, na przykład osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.