Najlepsze metody przedłużania włosów

Wielu z nas jest niezadowolonych ze swojego wyglądu. Często nie podoba nam się wygląd naszej skóry, sylwetki lub kształt nosa. Źródłem kompleksów są także często włosy. Posiadaczki cienkich oraz krótkich włosów marzą o tym, by nadać im objętości, zapewnić sobie mocne i gęste pasma, które wyglądają doskonale. Nic zatem dziwnego, że wiele osób decyduje się na przedłużanie włosów. Dzięki temu można uzyskać szybkie i spektakularne efekty. Ważne jest, by zdecydować się na wysokiej jakości usługę, gdyż tylko wówczas osiągniemy pożądane rezultaty.

Zalety profesjonalnego przedłużania włosów

profesjonalne przedłużanie włosów - wrocławDzięki właściwie dobranej metodzie możemy zapewnić sobie wymarzoną fryzurę. W wielu dobrych gabinetach fryzjerskich oferowane jest profesjonalne przedłużanie włosów – Wrocław to miasto, gdzie można zdecydować się na odpowiednie metody. Jedną z nich jest doczepianie przy użyciu specjalistycznych ringów. Inną metodą jest doczepianie na keratynę. Ten naturalny budulec włosa jest zdrowy oraz bezpieczny dla pasm. Niektóre klientki decydują się na metodę kanapkową, która polega na przyklejaniu szerokich pasm włosów na taśmie pod i nad pasmem włosów naturalnych. Do innych technik należy mocowanie włosów przy pomocy specjalnych taśm w postaci spinek. Jej minusem jest fakt, iż obciąża ona pasma. Niezwykle istotne jest, by dobroć metodę, która najlepiej sprawdzi się w naszym przypadku. Dzięki niej można zapewnić sobie długie oraz gęste włosy, które wyglądają wyjątkowo naturalnie. Istnieje wiele metod przedłużania włosów, jak metoda keratynowa, ultradźwiękowa, a także mikroringi. Zabiegi takie są nieinwazyjne, a także bezbolesne. Dzięki temu włosy mogą być dłuższe o kilkadziesiąt centymetrów. Doczepiane są różne rodzaje włosów, zwyczaj włosy dziewicze, które są naturalne i wytrzymałe, gdyż nie były poddawane żadnym zabiegom kosmetycznym. Do najpopularniejszych metod przedłużania włosów należy technika keratynowa. Do przymocowania włosów używa się specjalnej zgrzewarki z wkładem keratynowym. Doczepiane są niewielkie pasma, dzięki czemu można je we właściwy sposób rozmieścić.

Temperatura nie jest wysoka, co nie wpływa negatywnie na kondycję włosów. Metoda ta ma wiele zalet, gdyż łączenia są mało widoczne, a uzyskane rezultaty efektowne. Jej minusem jest fakt, iż po dwóch lub  trzech miesiącach należy ponownie odwiedzić gabinet, gdyż łączenia zaczynają być widoczne. Spektakularne efekty można uzyskać dzięki laserowemu przedłużaniu włosów, która jest innowacyjną i wyjątkowo bezpieczną metodą. Doczepiane pasma mogą być poddawane koloryzacji, a także innym zabiegom stylizacyjnymi. Wysokiej jakości urządzenie umożliwia uzyskanie naturalnych i trwałych efektów.