Najlepsze biuro reklamy w Toruniu

Moja firma potrzebowała nie tyle bardziej się rozrosnąć, co zyskać większy rozgłos. Zaczęło się bowiem dziać tak, że zdążyliśmy już opracować materiały dla wszystkich obecnych i pojawiający się regularnie klientów, i okazywało się, że nie mamy co robić. Nikt jednak u nas nie znał się na profesjonalnej reklamie, a w naszej grupie docelowej – głównie przedsiębiorców, właścicieli średnich i dużych firm – nie mogliśmy sobie pozwolić na byle co, jeśli chodzi o sferę dla firmy tak ważną, jak marketing. Postanowiliśmy zatem zwrócić się do specjalistów. 

Profesjonalna agencja reklamowa w Toruniu 

agencja reklamowa toruńChoć ogólnie nasza załoga zajmuje się obsługiwaniem klientów z całej Polski i wiele kilometrów odległości nie robi nam różnicy, to jednak agencje reklamową chcieliśmy mieć na miejscu. Choćby i dlatego, by móc się spotkać w cztery oczy, przedyskutować możliwości, ale i zawsze na miejscu, w Toruniu, mieć możliwość szybkiej konsultacji. Dobrze właściwie się złożyło, bo jeśli w grę wchodzi agencja reklamowa toruń ma wiele do zaoferowania w tej branży. Mogliśmy zatem bardzo dobrze przemyśleć swój wybór, pamiętając, że wynajmujemy kogoś, kto będzie tworzył nasz wizerunek w oczach klientów. Nie mogło być mowy o fuszerce, błędy w takiej dziedzinie trudno naprawić, często się po prostu nie da. Dlatego ostro wzięliśmy się do pracy, by odnaleźć taką agencję, która zrobi swoje naprawdę dobrze. Potrzebowaliśmy po pierwsze strony internetowej. Chcieliśmy całkowicie oddać komuś jej stworzenie, my tylko płacimy. Liczyło się portfolio, to jak strony wyglądają, ale także na ile w naszym odczuciu są funkcjonalne. Strona może być przepiękna, ale jak klient się na niej nie odnajdzie, to i my nie będziemy mieli z niej żadnego interesu. Potrzebowaliśmy też zupełnie nowego, świeżego i oryginalnego logo. To miał być nowy początek, pod tą samą nazwą. Myśleliśmy też o zagospodarowaniu bilbordów, tablicach reklamowych i szyldach – wszystkim, co po prostu rzuca się w oczy i sprawia, że nasza marka staje się rozpoznawalna. A wiadomo – jeśli coś znamy, to najczęściej wybierzemy właśnie to. 

Liczyliśmy na wiele, wiele wymagaliśmy od agencji, w których byliśmy i przeprowadzaliśmy rozmowy. To prawda. Jednak nie chcieliśmy wydawać pieniędzy na zły czy nawet na średni marketing. To miało przynieść swoje wielowymiarowe efekty i praca, którą włożyliśmy w poszukiwanie agencji naprawdę się opłaciła. Nasza firma zyskała wielu nowych klientów, a dzięki temu naturalnie się powiększyliśmy, zyskując nowych, pełnych zapału pracowników.