Materace z pianki poliuretanowej do szpitala dziecięcego

 

Pracuję w firmie, która zajmuje się produkcją materacy od kilkunastu lat. Branża zmienia się z roku na rok, a szef ciągle wprowadza jakieś nowe pomysły, nowe rozwiązania co wpływa pozytywnie na rozwój firmy. Dzięki temu posiadamy szeroki wybór produktów o różnych właściwościach. Zainteresowanie klientów jest bardzo duże i dzięki temu firma ma zyski. Bardzo dobrze prosperuje, a to tez wpływa na mój wysoki zarobek. W ostatnim czasie nasza firma wygrała przetarg na produkcję materacy z pianki do szpitala dziecięcego.

Ogromna ilość materacy z pianki dla dzieci

materac z pianki poliuretanowej dla dzieciSzpital dziecięcy mieści się w samym centrum miasta. Posiada kilkanaście oddziałów i jest bardzo duży. Dla każdego z oddziałów musieliśmy wyprodukować materace w niestandardowych wymiarach począwszy od materacy dla noworodków, jak i materacy dopasowanych dla nastolatków. Każde łóżko musiało posiadać materac z pianki poliuretanowej dla dzieci. Dokładne wytyczne otrzymaliśmy od naszego szefa. Firma zobowiązała się w ciągu dwóch tygodni wyprodukować określoną ilość materacy do szpitala. Z uwagi iż liczba produktów była skrajnie duża, musieliśmy wziąć się solidnie do pracy. Oprócz tego, że mieliśmy milion innych zleceń, dodatkowa praca sprawiła iż materace do szpitala trzeba było produkować po godzinach. Pracowałem po piętnaście godzin dziennie, ale dzięki temu zarobiłem sporo pieniędzy. Z dnia na dzień zwiększała się w naszym magazynie ilość materacy dziecięcych. Przykładaliśmy do tego zadania szczególną uwagę. Nie liczył się czas, ale przede wszystkim jakość wyprodukowanych rzeczy. Nie chcieliśmy, aby materace do szpitala miały jakiekolwiek wady, bo wówczas kolejny przetarg moglibyśmy przegrać a nieposzlakowana opinia naszej firmy to priorytet. Wszystkie materace były gotowe już trzy dni przed terminem zakończenia realizacji projektu. Mogliśmy więc wszyscy odetchnąć z ulgą. Teraz pozostało je tylko zawieźć do szpitala dziecięcego. Szef wynajął do tego celu ogromny samochód dostawczy, który po kilka razy w te i wewte przewoził materace do szpitala.

Dzięki temu zleceniu miałem bardzo wysoką premię. Cieszyłem, się z tego powodu. Sama produkcja materacy z pianki sprawia mi ogromną przyjemność. Nie jest to zadanie ani trudne, ani szkodzące zdrowiu. Wystarczy tylko chęć do pracy i umiejętność obsługi różnych maszyn. Nasza firma jest jedną z najlepszych firm w całej Polsce i jestem dumny, że mogę tutaj pracować. Nasze materace mieszczą się w wielu instytucjach publicznych, w domach, ośrodkach wypoczynkowych i innych miejscach.