Kanapa została wyczyszczona przez fachowca

 

Moja córka ma trzy lata. Jest bardzo ruchliwą dziewczynką. Wszędzie jej pełno. Czasem za nią po prostu nie nadążam. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że jak łobuzuje to jest przy tym taka kochana. Ostatnio miałam z nią bardzo spore zamieszanie. Robiłam obiad bo mąż miał wrócić wcześniej z pracy więc bardzo się spieszyłam. Marysia chciała się ze mną bawić ale widziała, że nie mam teraz za bardzo czasu. Dałam jej pisaki i kartkę i prosiłam żeby sobie porysowała przy stoliku.

Córka porysowała kanapę

pranie tapicerki we WrocławiuCo jakiś czas na nią spoglądałam i bardzo ładnie siedziała. Jednak to nie trwało zbyt długo. W Pewnym momencie odwróciłam się a ona stoi przy łóżku i rysuje pisakami po kanapie. Jak to zobaczyłam od razu zrobiło mi się gorąco. Kanapa była nowa więc bałam się, że zostaną na niej ślady po pisakach. Od razu starałam się to sprać ale niestety nic nie działało. Postanowiłam szybko zadzwonić do firmy, która świadczy takie usługi. Nie chciałam żeby mąż zobaczy ł dzieło naszej córki na jego ulubionej kanapie, która kosztowała sporo pieniędzy. Wiadomo, ze córka nie zrobiła tego specjalnie. To ja powinnam ją bardziej pilnować, jednak dzisiaj później wyszłam z pracy i chciałam jak najszybciej zrobić obiad. Pranie tapicerki we Wrocławiu odbywa się w wielu firmach. Nie jest to droga usługa. Zależało mi na firmie, która ma jak najkrótsze terminy. Jedna firma mogła podesłać do mnie w ciągu godziny pracownika, który na miejscu wyczyściłby kanapę. Powiedziałam, że jest pobrudzona przez pisaki i próbowałam już różnymi sposobami to wyczyścić ale nic nie zadziałało. Okazało się, że firma ma bardzo dobre środki. Pracownik od razu praktycznie wyczyścił ślady po pisakach. Na łóżku nic nie było widoczne. Łóżko było suche i można było normalnie na nim siedzieć. Kiedy mąż wrócił z pracy nawet nie zauważył, że łóżko było czyszczone. Dobrze, że udało mi się tak sprawnie to wszystko załatwić. Powiedziałam mężowi wieczorem o tej przygodzie. Ustaliliśmy, ze trzeba Martę bardziej pilnować. Wiemy, że często łobuzuje a dzieci mają najróżniejsze pomysły. Do tej pory nigdy nigdzie nie rysowała i nie malowała.

Nie mieliśmy nigdy brudnej kanapy i nie korzystaliśmy do tej pory z prania czy czyszczenia w domu przez specjalistyczną firmę. Dobrze, ze są takie firmy, które mają specjalistyczne środki i mogą na miejscu wyczyścić lub wyprać tapicerkę. Środek, który był używany przez fachowca miał ładny zapach i nie trzeba było opuszczać mieszkania ani specjalnie go wietrzyć. Zostawiłam sobie ich wizytówkę gdybym jeszcze kiedyś potrzebowała prania tapicerki.