Jakie są rodzaje konstrukcji reklamowych?

Reklama jest rzeczą znaczącą dla każdego przedsiębiorstwa, zatem nikt nie może o niej zapominać. Inaczej jednak będą się reklamowały firmy lokalne, a inaczej sklepy internetowe. Sklep online postawi na banery na stronach internetowych, pozycjonowanie, czy marketing szeptany. Firma mająca sklep chce dotrzeć do klientów z całej Polski. Jednak co z firmą, która działa tylko w Warszawie? Jaki rodzaj reklamy może wybrać dla swojej działalności, taki jaki będzie skuteczny?

Solidne konstrukcje reklamowe dla firm

solidne konstrukcje reklamowe wielkoformatowe w WarszawiePrzede wszystkim godne uwagi będą solidne konstrukcje reklamowe wielkoformatowe w Warszawie. Ze względu na swój rozmiar są one widoczne z daleka, więc wiadomo, że więcej osób je zobaczy. Idealnie się sprawdzają jeśli zamontuje się je przy ruchliwej ulicy, zarówno w centrum miasta, jak i poza nim. Dużą, czytelną reklamę przeczytają zarówno piesi, jak i kierowcy, co zwiększa jej zasięg. Takie konstrukcje najczęściej wykorzystywane są jeśli chodzi o billboardy reklamowe. Billboard drukowany na papierze jest tani, łatwo można go przykleić do tablicy, a także nałożyć drugi tą samą metodą. Nowoczesną wersją takich billboardów będą banery lub siatki, rozpinane na metalowej konstrukcji. Często są to konstrukcje wyższe, niż przy zwykłych billboardach. Baner lub siatka mesh są odporne na działanie czynników atmosferycznych, nie blakną tak szybko jak papierowy nadruk na billboardzie. Jednak to nie wszystkie duże konstrukcje reklamowe jakie warto omówić. Ciekawymi produktami są totemy reklamowe oraz kasetony podświetlane. Totemy w przeciwieństwie do billboardów i banerów są pionowe, a nie poziome. Mocuje się je w ziemi i potrafią mieć nawet wysokość budynku. Totemy sprawdzają się przy stacjach benzynowych do pokazywania cen benzyny, można je stawiać przy dużych firmach mieszczących się w kilku budynkach (biura, magazyny, sklepy i tak dalej), żeby wskazywały strzałkami drogę do poszczególnego obiektu. Totemy są bardzo wytrzymałe. Za to kasetony mają tą zaletę że są podświetlane, zatem widoczne nawet w nocy. Są jednak o wiele mniejsze i montuje się je na metalowej konstrukcji w ziemi lub w chodniku.

Podsumowując, właściciele firm z Warszawy mają wiele opcji do wyboru jeśli chodzi o konstrukcje reklamowe wielkoformatowe. Mogą być one poziome i pionowe, tańsze i droższe, z podświetleniem i o podwyższonej trwałości. Na pewno każdy właściciel będzie mógł znaleźć coś odpowiedniego pod względem formy, koloru, a także ceny. W Warszawie jest dużo firm tworzących reklamy i konstrukcje do nich.