Innowacyjny kwas hialuronowy Neauvia Intense

  • W gabinetach kosmetycznych wykonywane są zabiegi odmładzające z użyciem nowoczesnych i innowacyjnych preparatów. Pozwalają one uzyskać młodszy i zdrowy wygląd skóry. Nadają jej również odpowiednie nawilżenie, sprężystość oraz prawidłowy koloryt. Zabiegi wykonywane są przez specjalistów kosmetologów specjalizujących się w usługach medycyny estetycznej. Najczęściej preparaty podawane są w formie iniekcji lub mikronakłuć za pomocą dermapenów lub rollerów.

Wypełniacze stosowane w wolumetrii

neauvia intenseWiększość preparatów w składzie posiada usieciowany kwas hialuronowy o wysokim stężeniu, nawet 26 mg na milimetr. Jednym z najbardziej popularnych jest kwas hialuronowy marki Neauvia Intense, pochodzący z Bacillus Subtilis. Stosowany jest do korekcji głębokich zmarszczek oraz bruzd nosowo-wargowych, modelowania policzków podbródka i nosa, a także konturowania twarzy. Do sieciowania wykorzystany jest innowacyjny polimer w technologii IPN. Dzięki temu wypełniacz posiada wysoki stopień adaptacji w tkance i tym samym osiągane są bardzo dobre rezultaty podczas zabiegów wypełniających. Zapewnia on fantastyczny efekt objętościowy i kształtujący w miejscu zastrzyku, zachowujący przy tym naturalny wygląd i nie zmienione rysy twarzy. Dzięki innowacyjnym technikom kwas hialuronowy uwalniany jest stopniowo i daje długotrwały rezultat. Powolna biodegradacja substancji aktywnych wspomaga procesy biologiczne zachodzące w skórze długoterminowo. Pozwala na utrzymanie wrażliwego poziomu nawilżenia, przemiany komórkowej białek oraz zapobiega degradacji włókien kolagenowych i elastyny. Optymalne stężenie kwasu hialuronowego zapewnia naturalny efekt zabiegu. Dzięki preparatom Neauvia Intense i jej wysokiej jakości surowców, zabiegi są niezwykle komfortowe i dają spektakularne efekty. Preparat wprowadzony w tkanki wygładza zmarszczki, likwiduje blizny i bruzdy, a także modeluje kształt twarzy. Może być stosowany na dłonie w celu zmniejszenia zmian powstających w wyniku procesów starzenia lub działania niekorzystnych czynników atmosferycznych i środowiskowych na skórę. Stosowany w wolumetrii twarzy daje bardzo dobre rezultaty przy niewielkiej inwazyjności zabiegu. Pozwala uzyskać efekt liftingu bez konieczności poddania się chirurgicznym zabiegom plastycznym.

Preparat Neauvia Intense stosowany jest w renomowanych gabinetach kosmetologicznych. Koszty uzależnione są od ilości zużytego preparatu podczas zabiegu oraz renomy gabinetu kosmetycznego. Systematyczne stosowanie zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego daje bardzo dobre efekty wizualne, pozytywnie wpływa na jakość skóry, a także pozwala zminimalizować działanie szkodliwych czynników środowiskowych na tkanki, dając lepszą ochronę przed uszkodzeniami.