Gniazdko jako praktyczny prezent

Zastanawiałam się co kupić siostrze na baby shower i postanowiłam podarować jej coś praktycznego. Zdecydowałam się na specjalny kokon dla jej dziecka. Kokon gniazdko jest niezwykle przyjemny w dotyku i miękki, dzięki czemu zapewnia dziecku ogromny komfort. Ciekawe wzory przykuwają uwagę i prezentują się niezwykle oryginalnie. Świetnie sprawdza się podczas odwiedzin u rodziny czy znajomych, ponieważ można bezpiecznie położyć dziecko w kokonie na kanapie.

Dlaczego kokon jest idealny dla niemowląt?

kokon gniazdko - cenaKokon, który podarowałam siostrze jest wykonany z niezwykle przyjemnych materiałów w kontrastujących barwach. Posiada wszelkie niezbędne atesty, które świadczą o tym, że jest bezpieczny w użytkowaniu dla niemowląt. Nie posiada żadnych zamków, ani twardych łączeń, przez co chroni dziecko przed zranieniem. Jego kolory są niezwykle kontrastowe, co zapewnia dziecku pobudzanie zmysłów. Wnętrze kokonu wypełnione jest antyalergicznym materiałem i dzięki zastosowaniu specjalnego silikonu jest odporny na odkształcenia i może być prany w pralce. Prać należy w niskiej temperaturze z delikatnym wirowaniem. Zdecydowałam się, aby kupić kokon gniazdko – cena jest bardzo przystępna, a jego funkcjonalność niezwykle wysoka. Gniazdko jest wyposażone w specjalne ściągacze, które dają możliwość idealnego dopasowania wielkości do niemowlęcia. Dzięki takiemu dopasowaniu dziecko może poczuć się wyjątkowo otulone i zapewnia mu to komfortowe użytkowanie. Dziecko czuje się otulone tak jak w brzuchu mamy. Kokon gniazdko może służyć jako mata do zabawy czy jako dodatkowe wypełnienie do wózka, które będzie bardziej chroniło od wstrząsów. Z racji wysokich brzegów dziecko nieumiejące jeszcze siadać nie wyturla się z kokonu. Dzięki regulowanej wielkości kokon świetnie nadaje się dla dzieci w wieku od 0 do 6 miesięcy. Kokon gniazdko polecany jest na wszelkie wyjazdy, a dzięki niemu dziecko nie będzie czuło, że jest w obcym miejscu. Kokon gniazdko to coś pomiędzy otulaczem, a przenośnym łóżeczkiem. Dziecko czuje się w nim niezwykle bezpiecznie. Sprawdza się również w łóżku rodziców, którzy obawiają się przygniecenia niemowlęcia podczas snu.

Zdecydowałam się na kokon gniazdko wykonane ręcznie przez polskiego producenta, który przykłada ogromną wagę do jakości materiałów oraz precyzji wykonania każdego ze swoich produktów. Gniazdko jest bardzo porządnie wykonane i wygląda bardzo estetycznie, ze względu na świetne wzory i kolory materiałów. Spanie w kokonie pozwala dziecku wyciszyć się i odizolować od świata zewnętrznego.