Gdzie w Warszawie znajdę bawialnię dla dzieci?

Moja córka jest bardzo ruchliwym dzieckiem. Na co dzień chodzi do przedszkola, ale po przyjściu jest dalej naładowana energią, którą ciężko jej rozładować w domu. Długo zastanawiałam się, co mogłabym zrobić w takiej sytuacji, ponieważ nie miałam czasu chodzić z nią na cały dzień na plac zabaw, a w domu dziecko się nudziło. Moja przyjaciółka z pracy zasugerowała mi, żebym udała się z nią do jakiejś bawialni dla dzieci, gdzie jej rówieśnicy rozładowują swoją energię w pozytywny sposób, a przy okazji dbają o odpowiednią dawkę ruchu.

Korzystam z bezpiecznej bawialni dla dzieci

bezpieczna bawialnia dla dzieci warszawaPosłuchałam trochę od przyjaciółki na jakiej zasadzie działają takie miejsca i muszę przyznać, że z początku miałam trochę obaw. Dziecko miała tam zostać pod opieką animatorów, którzy pilnowali dzieci, a także zapewniali im odpowiednie atrakcje – to znaczy wymyślali adekwatne do ich wieku zabawy i gry ruchowe. Bałam się, że moje dziecko mogłoby zostać nieprzypilnowane, jednak przyjaciółka mnie uspokoiła. Poleciła mi ona bardzo dobre miejsce. Była to bezpieczna bawialnia dla dzieci Warszawa to jedno z miast, w którym znajdują się bawialnie tej firmy. Pracują tam doświadczeni pedagodzy, którzy świetnie radzą sobie nawet z dużymi grupami dziećmi i z pewnością mojej córce nie zdarzy się tam żadna krzywda. Tak się złożyło, że bawialnia ta znajdowała się w samym centrum Warszawy, bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania. Postanowiłam udać się tam już niedługo. Od razu, po pierwszej wizycie przekonałam się, że to faktycznie bardzo bezpieczne i renomowane miejsce, a moje obawy okazały się bezpodstawne. Moja córka była wprost zachwycona zabawami, które odbywały się w tej bawialni. Czekała ją tam wiele atrakcji i zabawek, z których mogła do woli korzystać. Bardzo się cieszę, że znalazłam takie profesjonalne miejsce, które było bezpieczne i podobało się dzieciom. Dzięki temu, zawsze po przedszkolu mogłam prowadzić ją do bawialni, gdzie dalej miała kontakt ze swoimi rówieśnikami.

Odbierałam ją wieczorem i o nic nie musiałam się martwić, ponieważ w tym miejscu także serwowano dzieciom przekąski i napoje. Opłata za pobyt w takiej bawialni była naprawdę bardzo niska, przystępna, dlatego nie obciążyło to za bardzo mojego budżetu domowego. Dowiedziałam się także, że tego typu bawialnię to świetne rozwiązanie dla rodziców dzieci, które nie chodzą do żłobka czy przedszkola, ponieważ dziecko może tam zintegrować się z rówieśnikami i potem ma mniejsze problemy z adaptacją w szkole. Wystarczy tylko dobrać miejsce odpowiednie do wieku dziecka.