Gdzie w Katowicach odzyskam dane z dysku?

Już od dawna miałam zainstalować na swoim komputerze program antywirusowy. Niestety, ciągle o tym zapominałam, albo nie miałam czasu żeby to zrobić. Szybko tego pożałowałam, ponieważ komputer został przez to zainfekowany a wirus usunął mi wszystkie potrzebne dane z dysku. Kiedy zauważyłam co się dzieje od razu wyłączyłam komputer i postanowiłam zanieść go do naprawy do jakiegoś profesjonalnego i fachowego serwisu komputerowego. Bardzo mi zależało nam tym, aby uzyskać utracone z dysku dane, ponieważ miałam tam ważne informacje z pracy.

Zaniosłam dysk do serwisu komputerowego

odzyskiwanie danych z dysku katowiceChciałam, aby był to renomowany i profesjonalny serwis naprawy komputerów i odzyskiwania danych z dysków, ponieważ domyślałam się, że naprawa w takiej sytuacji nie będzie prosta. Dopiero niedawno wprowadziłam się do Katowic i nie znałam tu żadnego dobrego serwisu komputerowego. Poszukiwania takiego miejsca zdecydowałam się zacząć od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: odzyskiwanie danych z dysku katowice, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć renomowany i polecany przez klientów serwis komputerowy z wieloletnim doświadczeniem na rynku, specjalizujący się w odzyskiwaniu danych utraconych z dysków ssd i hdd. Klienci polecali to miejsce pisząc, że pracują tam prawdziwi profesjonaliści w swoim fachu, którzy szybko i sprawnie odzyskują dane z dysków i radzą sobie ze złośliwymi oprogramowaniami. Dodatkowym atutem tego serwisu było to, że dawali gwarancje na wykonane przez siebie usługi, a także mieli bardzo przystępne, niskie ceny, w porównaniu z innymi serwisami komputerowymi w Łodzi. Zachęcona tak pozytywnym komentarzami na temat tego miejsca, od razu zdecydowałam się tam udać ze swoim dyskiem. Serwis znajdował się w samym centrum Łodzi, dlatego nie miałam problemów z tym, żeby tam dotrzeć. Jednakże, mogłam też skorzystać z opcji dojazdu serwisanta do klienta, co byłoby praktycznym rozwiązaniem, gdyby okazało się, że oprócz dysku muszę dostarczyć im cały komputer do naprawy.

Jak się już wkrótce okazało, ten serwis okazał się bardzo dobrym wyborem. Na miejscu specjalista podłączył dysk do specjalnego komputera, na którym było zainstalowane oprogramowanie do przywracania utraconych danych. Okazało się, że wirus obszedł się z moim dyskiem dość łaskawie, i mimo usunięcia wszystkich danych, żadne nowe dane nie zostały na dysku nadpisane. Dzięki temu przywrócenie danych zajęło serwisantowi dosłownie godzinę. Jednak, nawet gdyby dane zostały nadpisane na dysku, również istniała możliwość ich przywrócenia.