Gdzie przedłużyć włosy w Warszawie?

Która z nas nie chciałaby być szczęśliwą posiadaczką długich, zdrowych włosów. Powszechnie uważa się, że długie włosy to jeden z atrybutów kobiecości i należy się zbyt pochopnie pozbawiać. Jednak nie każdej z nas długie włosy pasują. O ile dobrze wyglądałyśmy w nich jako małe dziewczynki o tyle nasza dorosła wersja może wymagać drobnej korekty w tym zakresie.

Na warszawskie salony z przedłużanymi włosami

przedłużanie włosów w Warszawie

Prawdą jest, że posiadanie zarówno długich jak i krótkich włosów ma swoje wady i zalety. Długie włosy są bardzo kobiece i dają rozmaite możliwości upinania ich jednak wymagają dbałości i pielęgnacji, na którą nie każda z nas ma czas. Natomiast krótkie włosy, choć dużo łatwiejsze w obsłudze, ograniczają nas do jednej fryzury i zmuszają do częstszych wizyt u fryzjera. Jednak dobrze dobrana krótka fryzura może być równie kobieca i jeżeli tylko dobrze się w niej czujemy, w zupełności spełnia swoje zadania. Bywają jednak takie szczególne okoliczności lub po prostu nasza wewnętrzna potrzeba, że chciałybyśmy mieć długie włosy tak na już. Z pomocą przychodzą nam wtedy różnego rodzaju zabiegi przedłużania włosów. Oferta na przedłużanie włosów w Warszawie jest dość bogata.  Możemy je wykonać w większości profesjonalnych zakładów fryzjerskich. W mniejszych miastach może to być nieco trudniejsze ale nie niewykonalne. Istnieje kilka metod dodających nam długości bądź objętości włosów i to fryzjer powinien zalecić nam najbardziej odpowiednią dla naszych potrzeb oraz dostosowaną do możliwości naszych włosów. Przy doborze najlepszej dla nas metody fryzjer weźmie również pod uwagę nasze oczekiwania co do trwałości takiego zabiegu. Wybierze również właściwy dla nas kolor i rodzaj włosa. Niezależenie od wybranej metody należy zawsze pamiętać o bardzo dokładnym przestrzeganiu instrukcji dbania o „nowe” włosy tak, żeby służyły nam jak najdłużej. Warto również pamiętać, że najlepiej nawet wykonany zabieg nakłada na nas pewne ograniczenia bo jednak nie są to tak zupełnie nasze włosy. Wiąże się to przede wszystkim z unikaniem niektórych fryzur, które mogłyby w niefortunny sposób uwidocznić miejsca łączenia włosów.

Czasem razem z decyzją o przedłużeniu włosów, decydujemy się na drastyczną zmianę koloru lub całej fryzury. Jednak – jak we wszystkim – dobrze jest zachować tu pewien umiar i zdrowy rozsądek. Zamiana krótkich blond włosów na burzę długich rudych loków, choć z pewnością efektowne, nie zawsze może nam się przysłużyć. Należy zawsze pamiętać żeby fryzura, na którą się decydujemy była zgodna z naszym wnętrzem a wtedy mamy gwarancję świetnego wyglądu i doskonałego samopoczucia.