Gdzie można uprać kanapę?

Posiadam w domu, w salonie bardzo dużą kanapę. Jej obicie jest wykonane z eleganckiego, miękkiego materiału. Kanapa ma już swoje lata i stwierdziłam, że czas najwyższy ją wyprać. Do tej pory stosowałam czyszczenie ręczne, ale było ono długotrwałe i mało skuteczne. Aby uzyskać lepszy efekt, postanowiłam zamówić ekipę z profesjonalnym sprzętem. Miałam nadzieję, że po takim zabiegu kanapa odzyska dawny blask i żywe kolory. A przede wszystkim, że uda mi się wybawić plamy, które przez kilka lat się zrobiły.

Zamówiłam profesjonalne wypranie kanapy

profesjonalne pranie kanap w warszawieDo tej pory nie korzystałam z tego typu usług i nie bardzo wiedziałam, gdzie szukać odpowiedniej i profesjonalnej firmy. Zależało mi na tym, aby firma była rzetelna i skrupulatnie podeszła do rzeczy, ponieważ kanapa była droga i nie chciałam, żeby została w jakikolwiek sposób uszkodzona. Zapytałam się mojej znajomej czy wie, gdzie znajdę profesjonalne pranie kanap w warszawie? Poleciła mi jedną firmę, z której usług korzystała. Powiedziała, że jest to profesjonalna firma, która korzysta z fachowego sprzętu i środków czyszczących odpowiednich dla danego typu tkaniny. Ona sama korzystała już wielokrotnie z usług tej firmy i zawsze była zadowolona. Zdecydowałam się skorzystać z usług tej firmy. Ponieważ kanapa była duża, nie byłam w stanie jej przewieść do siedziby firmy i zamówiłam pranie w domu. Pracownicy firmy zjawili się u mnie w mieszkaniu punktualnie. Najpierw wyczyścili kanapę na sucho, następnie zajęli się wybawianie plam. Obawiałam się, że w ten sposób zniszczą materiał na przykład wybielając go, ale nic takiego się nie stało. Ekipa sprzątająca użyła do tego profesjonalnych środków, które poradziły sobie z plamami, ale cały materiał pozostał nienaruszony. Na koniec kanapa została wyprana na mokro. Użyto w tym celu odkurzacza piorącego. Już wkrótce, po wyschnięciu moja kanapa odzyskała blask i żywe kolory. Byłam bardzo zadowolona z usług tej firmy piorącej. Zamówiona usługa została przez nich wykonana szybko i sprawnie.

Firma okazała się bardzo profesjonalna. Dawali nawet gwarancję niezawodności swoich usług. Pranie kanapy poszło im bardzo szybko, ale za tą szybkością szedł również efekt. Kanapa wyglądała wręcz jak nowa. Zrobiłam sobie wcześniej zdjęcia do porównania, żeby zobaczyć czy było warto skorzystać z ich usług. Efekt był fenomenalny. A w dodatku wykonywane przez nich usługi oferowane są w przystępnych cenach. Byłam bardzo zaskoczona niską ceną za wypranie mojej kanapy. Byłam wdzięczna przyjaciółce, że poleciła mi tą firmę.