Do sprzedaży wprowadzono suknie dla niskich kobiet

 

Postanowiłam wprowadzić do mojego sklepu suknie ślubne. Od kilku lat prowadzę bardzo znany i ceniony przez moje klientki butki z sukniami wieczorowymi. Już kilkanaście osób prosiło żebym wprowadziło do swojej oferty suknie ślubne. Na początku się wstrzymywałam nie wiedziałam czy na pewno będzie to dobry pomysł ale ostatecznie postanowiłam spróbować. Suknie ślubne miały być standardowe ale także dla niższych kobiet czy kobiet i większej wadze. Zrobiłam rozeznanie na rynku i wiedziałam, że w standardowych salonach sukien ślubnych jest problem z takimi sukniami.

Nowe suknie ślubne w sprzedaży

suknie ślubne dla niskichKobiety, które nie mają standardowej sylwetki muszą liczyć się z wieloma poprawkami, przymiarkami a i tak efekt końcowy nie zawsze jest taki jaki kobieta, przyszła panna młoda oczekuje. Postanowiłam zatrudnić krawcową, która będzie szyła suknie ślubne w niestandardowych rozmiarach. Suknie ślubne dla niskich czy większych kobiet będą przygotowywane na zamówienie ale ich cena nie będzie dużo wyższa biorąc pod uwagę suknie gotowe, które pasują na większość kobiet. Uważam, że wydatek na suknie ślubną powinien być rozsądny dlatego ja chciałam tym moje przyszłe klientki do siebie przekonać. Miałam sporo zadowolonych klientek. Kiedy one dowiedziały się z mojej strony internetowej o zmianach, które zdecydowałam się wprowadzić od razu miałam większy ruch. Pojawiło się u mnie sporo kobiet niskich i wyższych o różnych sylwetkach, które były zainteresowane zakupem u mnie sukni ślubnej. Na początku były to rozmowy jak taka suknia będzie wyglądać, z jakiego materiału, jaką kwotę chciałyby na uszycie sukni przeznaczyć. Sporo osób przekazywało, ze nie zdawały sobie sprawy, że można w takiej przystępnej cenie uszyć sobie suknie. Moja krawcowa była bardzo zajęta. Miała sporo pracy i zamówień. Zdecydowałam się jej podnieść pensję, żeby była zmotywowana do pracy. Moje klientki bardzo chwaliły panią Jolę. Były z jej usług zadowolone. Pani Jola była bardzo pracowitą kobietą. Słuchała kobiety i starała się spełniać ich marzenia. Kiedy wiedziała, że nie do końca jakaś prośba czy zmiana będzie korzysta to starała się zaproponować jakieś inne rozwiązanie. Zależało jej żeby suknie ślubne dla niskich były piękne i żeby kobiety ładnie w nich wyglądały.

Cieszyłam się, ze zdecydowałam się na taki krok w moim salonie. Nie sądziłam, że będzie aż takie zainteresowanie w pierwszych dniach. Jeżeli zainteresowanie sukniami ślubnymi będzie nadal utrzymywało się na takim poziomie będę musiała poszukać dodatkowej krawcowej, która odciąży panią Jolę.