Boho kreacje zawsze w modzie

Prawdopodobnie wielu z nas styl boho skojarzy się z czymś co było kiedyś i niekoniecznie miało to dobre odniesienie, ponieważ kojarzone było to z kultem dzieci kwiatów, czyli hipisów, a osoby z tego nurtu nie były uznawane za przyjazne społeczeństwu. W obecnych czasach wracamy do wielu rzeczy, które były niegdyś, ale jedynie do tego co okazało się naprawdę ciekawe i funkcjonalne. Jedną z tych rzeczy jest właśnie styl boho, który zachęca nas swoją lekkością i miękkością materiałów.

Sukienki, bluzki i inne w boho

sukienki w stylu bohoPewnie niejednokrotnie marzyliśmy o tym, aby nasz ubiór był całkowicie wygodny, a przy okazji wyjściowy. W końcu dres jest bardzo wygodnym odzieniem domowym, jednak nie wszędzie go ubierzemy. Sukienki w stylu boho będą bardzo zwiewne, wygodne, ale przy okazji wyjściowe. Delikatne kwiatowe wzory, falbany i inne motywy roślinne są jak najbardziej odpowiednim wzorem. Może nie na galę wieczorową, ale na wyjście na miasto na spotkanie tak. Jeżeli nie lubimy sukienek możemy zamienić je na spódnice i bluzki. Spódnice niewiele różnią się od sukienek, gdyż w dalszym ciągu są zwiewne i w wymienionych wcześniej motywach. Bluzki z kolei tak samo, aczkolwiek mogą mieć do tego zwisające sznurki albo masę falban bądź koronek. Kiedy pomyślimy o spodniach na pewno będą one zrobione z miękkich materiałów, które nie będą ocierać ciała i uciskać go. Styl boho cechuje się tym, iż nie podkreśla kształtów ciała, a lekkość sylwetki. Zauważymy tutaj również wiele powiązań z naturą, gdyż wzory na ubraniach w tym stylu są bardzo kluczowe. Jeżeli nie mamy wzorów to główną kolorystyką w jakiej zobaczymy ubrania boho będą kolory ziemi. Brązy, zielenie, żółcienie. Wszystko co występuje w naturze, więc nawet i czerwień. Bardzo często używane będą biele i beże, gdyż są delikatne same w sobie. Najczęściej uzupełnieniem ubioru będzie biżuteria. Mogą to być kolczyki z piór, rzemyki z paciorkami albo kwieciste opaski. Rewelacyjnie uzupełnią naszą kreację, przez co poczujemy się świetnie w tym co nosimy na co dzień niezależnie od okazji.

Styl boho może być dla każdego z nas, gdyż jest on połączeniem wygody z ciekawymi wzorami, ale nie tylko. kolorystyka bardzo stonowana i przywodząca na myśl naturę potrafi spowodować to, iż poczujemy się bardzo komfortowo w naszych ubraniach. Jest to kluczowe, ponieważ tylko wtedy nie będziemy ciągle myśleć o tym czy coś przypadkiem nas nie uciska albo kolorystyka ubrania nie jest przypadkiem nazbyt niepasująca do sytuacji. Boho zapewni nam styl i wygodę w jednym.